суббота, 26 января 2013 г.

Авіаперевезення за 3 хвилини

За допомогою цього анімованого ролику дізнаєтеся, який аеропорт є найбільш завантаженим, хто є найбільшим перевізником у світі, як зростає кількість пасажирів, що подорожують літаком. Дані за 2011 рік.

четверг, 24 января 2013 г.

Цифри останнього друкованого номеру Newsweek

Останній друкований номер журналу Newsweek вийшов 31 грудня 2012 року. Редакція підсумувала 79 років публікації видання. На останній сторінці - ось ця ілюстрація. Віднині читати Newsweek можна в онлайні через передплату, а також на сайті www.thedailybeast.com
Ілюстрація звідси

вторник, 22 января 2013 г.

Друга Школа інфографіки від Інтерньюз-Україна та Texty.org.ua оголошує набір учасників

МГО "Інтерньюз-Україна" у партнерстві з редакцією онлайн-ресурсу Texty.org.ua в рамках проекту «У-Медіа» оголошують набір на Другу Школу інфографіки для молодих дизайнерів, працівників онлайн-видань та охочих працювати з візуальною інформацією (Київ, 21-24 лютого 2013).

Що це за школа? Конкуренція за увагу користувача в інформаційному просторі підштовхує редакції все більше урізноманітнювати форми подачі інформації. Це зумовлює високу потребу в фахівцях, які здатні працювати з візуалізацією/інфографікою на різних рівнях – від розробки концепції, обґрунтування до підбору кольорів, шрифтів, пропорцій і створення інфографіки.

Школа інфографіки — це 4-денний курс з основ інфографіки, створений з метою навчити охочих створювати і застосовувати динамічну і статичну інфографіку для онлайн-ресурсів та видань.

Чому навчатимемося?
  • Основам графічного дизайну та інфографіки (формати даних, бібліотеки для візуалізації,  мова візуальних символів, алгоритми)
  • Роботі з ключовими інструментами створення інфографіки  та онлайн-сервісами (Google Refine, Google Charts ,MapCode, FusionTables).
  • Основам графічного програмування (NodeBox, Python)
  • Роботі з таблицями та графіками в Adobe Illustrator
Формат
  • Програма курсу — це чотири повних дні теорії та практики, що дозволять учасникам засвоїти основи дизайну, розібрати кейси і типові помилки створення інфографіки, реалізувати практичні завдання.
  • Останній день воркшоп, на якому кожен із учасників створить готовий продукт інфографіку на обрану тему.
  • В програму курсу входять подальші консультації впродовж двох тижнів після Школи, співпраця та фіналізація випускних робіт за підтримки тренерів.
  • Учасники Школи отримають підсумкові конспекти лекцій від тренерів та ексклюзивні електронні видання з інфографіки.
  • Від організаторів передбачені сюрпризи та подарунки найактивнішим учасникам.
Тренери
Тренерами та співавторами школи виступають українські фахівці з графічного дизайну на інфографіки. Протягом школи майстер-класи, а після консультації проведуть Анатолій Бондаренко, Надія Кельм та Дмитро Мокрий-Вороновський. Також під час школи заплановані короткі гостьові лекції від інших фахівців-практиків цієї сфери.

Хто може взяти участь? Ми обираємо учасників на конкурсних засадах. До участі запрошуються молоді дизайнери, журналісти та медіа-активісти віком до 27 років, які зацікавлені спеціалізуватися у створенні інфографіки та візуалізації даних. Рівень школи розрахований на початківців з базовими дизайнерськими знаннями та навичками роботи з інформацією. 

Учасники Школи інфографіки відбираються на конкурсній основі. Участь у школі передбачає реєстраційний внесок в сумі 590 грн.
Обов'язковими умовами участі є:
1. Заповнення ОНЛАЙН-АНКЕТИ - http://bit.ly/infographicschool2_reg
2. Наявність ноутбука під час навчальних сесій
3. Сплата реєстраційного внеску в перший день навчання - 590 грн.

Організатори забезпечують учасникам навчальні матеріали, харчування (кава-паузи та обіди). УВАГА! Організатори відшкодовують учасникам з-поза меж Києва проїзд та забезпечують проживання на період навчання.

Дати проведення: Школа відбуватиметься з 21 по 24 лютого 2013 р. у Києві в офісі МГО «Інтерньюз-Україна» (вул.Ризька, 15)Навчання триватиме щодня з 9.30 до 18.00.

Дедлайн: Заявки на участь приймаються до 18.00 вівторка 12 лютого 2013 р. Результати відбору: 15 лютого 2013 р. Постійний блог школи : www.infographicschool.com

Контакти: Юлія Бабко, координатор програм нових медіа, 063 710 13 96, 044 458 44 40 jbabko@internews.ua

Друга Школа інфографіки проводиться МГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «У-Медіа» міжнародної організації Інтерньюз Нетворк за фінансової підтримки АМР США.