пятница, 18 октября 2013 г.

Українці перегнали росіян, білорусів та казахів в бажанні вивчати інфографіку

88 учасників з України записалися на безкоштовний онлайн-курс "Інфографіка та візуалізація даних" під керівництвом Альберто Каїро (Albero Cairo) від Knight Center. Це 8 місце за кількістю учасників з 139 країн. Усього ж на курс записалися більше 3300 чоловік.

Україна проявила найбільшу зацікавленість щодо курсу серед країн пострадянського простору. 55 учасників з Росії записалися на курс, 10 - з Казахстану, 5 - з Білорусі. Ще один провал Митного союзу:) Найбільшою кількістю учасників - 928 представлені США.


Курс розпочався 6 жовтня та триватиме 4 тижні. Тижневий об'єм роботи - це 2-3 години відео для перегляду, тексти для читання, опитування та завдання, які можна виконувати й з допомогою паперу та ручки чи олівця.

За словами Альберто Каїро, учасники не повинні володіти технічними навичками аби брати участь в курсі. Курс побудований так, аби учасники навчилися думати категоріями інфографіки. Курс проводиться англійською мовою. Реєстрація на курс триває. Більше інформації дізнайтеся за лінком.

Комментариев нет:

Отправить комментарий