вторник, 26 февраля 2013 г.

Друга Школа інфографіки задала вектори 17 учасникам


Київ, 26 лютого 2013 р. Прес-реліз

Якісна інфографіка вже стала правилом гарного тону в роботі онлайн-видань та редакцій традиційних медіа. Про те, як організувати роботу зі створення інфографіки, працювати з великими масивами даних, використовувати різноманітні інструменти візуалізації йшлося на Другій Школі інфографіки, яка відбулася 21-24 лютого 2013 р. в Києві. ФОТО

Цю чотириденну подію вже вдруге організувала МГО “Інтерньюз-Україна” спільно з редакцією Texty.org.ua. До участі у Школі подалися 102 апліканти, з них 17 учасників взяли участь у заході на конкурсних засадах.

Це професійні молоді дизайнери, журналісти, представники громадських організацій з різних міст: Кіровоград, Донецьк, Львів, Ровеньки, Краматорськ, Київ, Луцьк, Фастів, Суми. Школа інфографіки - це подія, яка дає старт професійного та кар’єрного розвитку сучасних фахівців на перетині журналістики, дизайну та програмування.

Учасники Школи поглибили свої знання у сфері графічного дизайну, дізналися, як уникати помилок при створеннні композицій, навчилися знаходити та обробляти великі масиви інформації, візуально кодувати її, опанували основи візуального програмування та створили свої перші зразки інфографіки.

Викладачами Школи виступили фахівці з досвідом роботи з візуалізацією даних, інфографіки, дизайні. Серед них представники Texty.org.ua: Анатолій Бондаренко, Надія Кельм, Дмитро Мокрий-Вороновський.

Також були запрошені лектори Ірина Маркова (випускниця MediaNext), Сергій Корнієнко (Forbes.ua), Ігор Скляревський (проект Система орієнтування в Києві).

Другу Школу інфографіки організовує МГО "Інтерньюз-Україна" спільно з редакцією Texty.org.ua за підтримки проекту У-Медіа та Інтерньюз-Нетворк

Контакти: Євген Демченко, заступник керівника програм нових медіа, Інтерньюз-Україна 066 429 6278, ydemchenko@internews.ua

Блог Школи: infographicschool.com, Cторінка в Facebook: MediaNext Ukraine

пятница, 15 февраля 2013 г.

5 газет відзначені за кращий дизайн 2012 року

Чотири європейські та одна канадська газети стали переможцями конкурсу на кращий дизайн у 2012 році, проведений організацією the Society for News Design

Відзначені такі газети: Dagens Nyheter (Stockholm, Sweden), Die Zeit (Hamburg, Germany), The Grid (Toronto, Canada), Politiken (Copenhagen, Denmark) та Welt am Sonntag (Berlin, Germany).

Через презентацію можете скласти власне враження про переможців. Нам найбільше сподобалася канадська The Grid. А вам?


понедельник, 11 февраля 2013 г.

У чому різниця між лоу-костами та звичайними авіалініями?

Дешево і сердито, дорого і якісно? Чи є це єдиними критеріями, аби керуватися під час планування  перельоту літаком? Основні відповіді дає інфографіка казахського дизайнера Володимира Лукашова. Якщо ж ви хочете побачите більше як ілюстрацію, читайте блоговий запис Бaглана Айдашова під назвою "Появятся ли авиадискаунтеры в Казахстане?"


Ілюстрація: Володимир Лукашов


четверг, 7 февраля 2013 г.

вторник, 5 февраля 2013 г.

Червону шапочку розклали по векторах

Червона шапочка, як народна казка родом з Франції, свого часу була літературно опрацьована Шарлем Перро та братами Грімм.

Викладачі багатьох бізнес-шкіл користуються аналогіями з цією казкою аби пояснити чи проілюструвати свої тези. Ще простіше це стало робити зі створенням ось цієї анімованої інфографіки, де історія Червоної шапочки вплетена в сучасний контекст ЄС.
 

воскресенье, 3 февраля 2013 г.

Куди мігрують?

Ресурс Peoplemov.in візуалізує потоки емігрантів по кожній з країн. Топ-5 країн, куди виїжджають українці: Росія, Польща, США, Казахстан, Ізраїль. Дані з відкритих джерел станом на 2010 рік

Афіша зі Львова

30 cічня 2013 року в Книгарні "Є" у Львові відбулася дискусія про роль кіно в житті та еволюцію способів його "вживання". Організатори - Сінефільське розгрупування - запрошували учасників поспілкуватися на тему, чим для глядачів є цікавими кінотеатри, як з роками змінюється ставлення глядачів до перегляду кіно, які історії пов'язані з походами в кіно. Створили ось таку цікаву афішу, яку ми не обійшли стороною:
джерело